ISSN 2307-9878 (Print)
ISSN 2518-1181 (Online)

Вітаємо на офіційному сайті журналу "Облік і фінанси"!

"Облік і фінанси" - фаховий науково-виробничий журнал з відкритим доступом до повних текстів. Індексується в міжнародних каталогах
та наукометричних базах.

 До 2013 року видавався під назвою "Облік і фінанси АПК". Перейменування та оновлення видання з врахуванням передового світового досвіду започаткувало новий етап його розвитку. Ознайомитися з номерами журналу, виданими до 2013 року, можна на сайті Бухгалтерського порталу "Облік і фінанси АПК"

Журнал нагороджено Почесною грамотою Кабінету Міністрів України

Новини
 • Інформація про набір статей

  Шановні автори, триває набір статей для публікації у журналі "Облік і фінанси" № 4 (82) (грудень) 2018 р.

  На основі Наказу МОН України від 15.01.2018 №32 "Про затвердження Порядку формування Переліку наукових фахових видань України" оновлено вимоги до оформлення рукопису статті. Тому перед надсиланням матеріалу до редакції, будь ласка, ознайомтеся з вимогами до оформлення рукопису, алгоритмом формування References та перегляньте зразок статті!

  Нагадуємо, що список використаних джерел повинен бути оформлений за вимогами ДСТУ 8302:2015, а також паралельно транслітерований і оформлений в стилі APA (American Psychological Association Style). На титульній сторінці статті повинен бути зазначений JEL код.

  Коротка інструкція та приклади бібліографічного опису джерел за вимогами ДСТУ 8302:2015.

 • h-індекс журналу

  Рівень цитування статей, опублікованих в журналі "Облік і фінанси", можна переглянути в аналітичній системі Google Академія. Видання має власний публічний бібліометричний профіль. Станом на 01.10.2018 журнал "Облік і фінанси" посідає 15 місце за рівнем цитування серед наукових фахових видань України.

 • Облік і фінанси додано у MIAR

  У зв'язку із прийняттям нового Порядку формування Переліку наукових фахових видань України, зростає ажіотаж довкола питання індексації українських наукових журналів у провідних міжнародних наукометричних базах таких як Web of Science Core Collection, Scopus та інших. 

  Трапляються випадки, коли на сайті видання зазначається, що воно включене в ту чи іншу базу, однак жодного іншого підтвердження автори знайти не можуть. Вирішити проблему можна завдяки спеціальним інструментам оцінки індексації журналу, MIAR - один із таких інструментів, що збирає дані для ідентифікації та аналізу наукових журналів. Система обчислює так званий індекс ICDS (Secondary Composite Index Broadcasting), а також дозволяє виявити в яких наукометричних базах індексується журнал, якщо він включений у MIAR. Крім цього, система надає інформацію про журнали з інших інструментів оцінки, таких як Sello de Calidad FECYT, Scimago Journal Rank або CARHUS+, а також їх політику відкритого доступу, представлену відповідними кольорами в базі ROMEO.

  У жовтні 2018 року журнал Облік і фінанси включено у базу MIAR. Індекс ICDS нашого видання = 5.8 

 • Як знайти українські журнали, що включені у Scopus та Web of Science

  В Україні активно зростає увага науковців до журналів, що включені до міжнародних наукометричних баз Scopus та Web of Science Core Collection. Якщо з природничих чи медичних наук таких журналів є чимало, то фахівцям з економіки, бухгалтерського обліку, фінансів знайти такі видання доволі важко. Однак, щоб переглянути список українських журналів, включених у Scopus та Web of Science Core Collection, достатньо перейти за наступними посиланнями:
  Scopus  (What content is included in Scopus? / Journals / Journal title list) - завантажуєте файл List of titles (xlsx) та впорядковуйте його дані за власним бажанням.
  Web of Science  - у Master Journal List можна здійснювати пошук журналів за будь-якими реквізитами.

 • Вартість публікації статей у 2018 році

  Шановні потенційні автори! У 2018 році плата за публікацію статті в журналі складатиме 35 грн. за одну сторінку рукопису. Однак, повідомляємо, що: 

  1) Автори статей, які пройдуть фахове рецензування та літературне редагування і будуть рекомендовані до друку, крім плати за публікацію, повинні будуть здійснити оплату за обробку та рецензування матеріалу – 100 грн. (незалежно від обсягу статті).

  2) У випадку відсутності / формального оформлення References (автоматична транслітерація, недотримання вимог стилю APA і т.п.)  або за бажанням автора, оформлення References виконає редактор, а вартість такої послуги складе 75 грн. (100 грн. - у випадку оформлення References та Списку використаних джерел за вимогами ДСТУ 8302:2015).

  3) Редакція не здійснює поштову розсилку авторських примірників. Автори можуть отримати авторський примірник журналу у редакції або замовити його доставку Новою Поштою.

  Просимо звернути особливу увагу на дотримання вимог щодо оформлення матеріалів, що подаються до друку.

Архів новин