ISSN 2307-9878 (Print)
ISSN 2518-1181 (Online)

Вартість публікації статей у 2017 році

Шановні потенційні автори! Повідомляємо, що редакція журналу «Облік і фінанси» здійснила перегляд цінової політики на 2017 рік. Плата за публікацію статті в журналі і надалі складатиме 35 грн. за одну сторінку рукопису. Однак у зв’язку із суттєвим збільшенням витрат на рецензування статей та видання паперової версії журналу, а також із низьким рівнем дотримання вимог авторами (що уповільнює додрукарську обробку матеріалів), вводяться наступні вимоги:

1) З авторів, чиї статті пройдуть фахове рецензування та літературне редагування і будуть рекомендовані до друку, крім плати за публікацію, буде стягуватися плата за обробку та рецензування – 50 грн. (незалежно від обсягу статті).

2) У зв’язку із незадовільним рівнем підготовки References авторами, редакція у випадку формального оформлення References автором (автоматична транслітерація, недотримання вимог стилю APA і т.п.) стягуватиме плату – 75 грн. за виконання цієї роботи редактором.

3) Після виходу з друку номера журналу редакція не здійснює поштову розсилку авторських примірників, натомість авторам надається можливість замовити доставку журналу Новою Поштою за свій власний рахунок.

Просимо звернути особливу увагу на дотримання вимог щодо оформлення матеріалів, що подаються до друку.