ISSN 2307-9878 (Print)
ISSN 2518-1181 (Online)

Вітаємо на офіційному сайті журналу "Облік і фінанси"!

"Облік і фінанси" - фаховий науково-виробничий журнал з відкритим доступом до повних текстів. Індексується в міжнародних каталогах
та наукометричних базах.

 До 2013 року журнал видавався під назвою "Облік і фінанси АПК". Перейменування та оновлення журналу з врахуванням передового світового досвіду започаткувало новий етап його розвитку. Ознайомитися з номерами журналу, виданими до 2013 року, можна на сайті Бухгалтерського порталу "Облік і фінанси АПК"

Журнал нагороджено Почесною грамотою Кабінету Міністрів України

Новини
 • Інформація про набір статей

  Шановні автори, повідомляємо, що до 24 жовтня триває набір статей для публікації у журналі "Облік і фінанси" № 3 (77) 2017 (вийде з друку в листопаді).  

  Перед надсиланням матеріалу до редакції, будь ласка, ознайомтеся з вимогами до оформлення рукопису, алгоритмом формування References та перегляньте зразок статті!

  Нагадуємо, що список використаних джерел повинен бути оформлений згідно із стандартом з бібліографічного опису документів ДСТУ ГОСТ 7.1:2006, а також паралельно транслітерований і оформлений в стилі APA (American Psychological Association Style). На титульній сторінці статті повинен бути зазначений JEL код.

 • Запрошуємо прийняти участь у конференції

  Шановні колеги! Запрошуємо Вас прийняти участь у роботі Х Міжнародної науково-практичної конференції «Розвиток бухгалтерського обліку, фінансів та оподаткування в аграрному секторі економіки в умовах євроінтеграції», яка відбудеться 24 листопада 2017 р. 

  Робочі мови: українська, російська, англійська
  Форма участі: заочна
  Вартість участі в конференції – 100 грн.

  Детальніше ... 

 • Видання поновлено в Переліку наукових фахових видань України

  Відповідно до Наказу МОН України від 11.07.2017 р. № 996 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо діяльності спеціалізованих вчених рад від 26 червня 2017 року» журнал "Облік і фінанси" включено до Переліку наукових фахових видань України.

 • Вартість публікації статей у 2017 році

  Шановні потенційні автори! У 2017 році плата за публікацію статті в журналі складатиме 35 грн. за одну сторінку рукопису. Однак, повідомляємо, що: 

  1) З авторів, чиї статті пройдуть фахове рецензування та літературне редагування і будуть рекомендовані до друку, крім плати за публікацію, буде стягуватися плата за обробку та рецензування – 50 грн. (незалежно від обсягу статті).

  2) У випадку формального оформлення References автором (автоматична транслітерація, недотримання вимог стилю APA і т.п.) стягуватиметься плата – 75 грн. за оформлення References редактором.

  3) Після виходу з друку номера журналу редакція не здійснює поштову розсилку авторських примірників, натомість авторам надається можливість замовити доставку журналу Новою Поштою за свій власний рахунок.

  Просимо звернути особливу увагу на дотримання вимог щодо оформлення матеріалів, що подаються до друку.

 • h-індекс журналу

  Рівень цитування статей, опублікованих в журналі "Облік і фінанси", можна переглянути в аналітичній системі Google Академія. Видання має власний публічний бібліометричний профіль. Станом на 01.07.2017 журнал "Облік і фінанси" посідає 18 місце за рівнем цитування серед українських фахових періодичних видань.

Архів новин